A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ESTA 2021
#1

#ESTA #2021
Nem tudom ezt kinek kell hallania de most már annyiszor volt ez téma hogy gondoltam kiírom hogy ne csak a kommentek között kelljen kutatni.
*ESTA* VAN, LÉTEZIK, NEM SZŰNT MEG ÉS NINCS FELFÜGGESZTVE SEM.
-Lehet igényelni, s általában ha helyesen töltötted ki és nincs valami nyomós okuk rà hogy elutasítsanak, akkor àltalàban fèl óràn belül megkapod
- 2 évre érvényes, hacsak az útleveled nem jár le előbb, akkor addig érvényes az ESTA is.
-Annyi vàltozott hogy nem elèg a magyar àllampolgàrsàg, de magyar SZÜLETÈSI HELY is feltétel lett, de az kb mindegy jelenleg hol èlsz.
-Az ESTA-t, mivel NEM VÍZUM, nem tudod àtvàltani semmilyen vízumra.
-90 napot tudsz egyszerre kint tölteni ès a kèt èven belül amíg èrvènyes, többször is belèphetsz az orszàgba ès többször is maradhatsz egèszen 90 napot. ( az màsik kèrdès mennyire nèzik a határon jó szemmel, ha ezt rövid időn belül többször megcsinálod - avagy nem tanácsolom hogy azonnal visszamenj, amint letelt a 90 nap és elhagytad az országot, jobb ha néhény hónap azért eltelik a két utazás között)
-Be lehet utazni az orszàgba ESTA-val jelenleg is, ha nem Schengenből érkezel s legalább 14éjszakát töltöttél el az adott országban.
-Az ESTA-n kívül jelenleg negatív PCR vagy ANTIGÉN tesztet kell felmutatni.
-Országok ahonnan NEM lehet jelenleg beutazni USA-ba; Schengeni övezet(Magyarország itt található) Kína, Irán, Brazília, Egyesült Királyság, Írország, Dél-Afrika.
Kérlek ha valamit kihagytam vagy fontosnak érzitek írjàtok le kommentbe és kiegészítem.
Remélem hasznotokra vàlik ez a kis összegzés.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég